XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie

Dyrektor XXI Liceum Ogólnokształcącego Sportowego informuje, że absolwenci Gimnazjum
im. Romana Brandstaettera w Tarnowie organizują pobyt na Jamnej w dniu 29.09 za zgodą
i na odpowiedzialność rodziców.

Nauczyciele XXI LO Sportowego nie zapewniają opieki absolwentom.

/Admin/

27października w godzinach 17:30 – 20:00 samorząd uczniowski zaprasza wszystkich licealistów i gimnazjalistów z naszej szkoły na pierwszą w tym roku dyskotekę. Będzie okazja do świetnej zabawy oraz zawarcia nowych znajomości.

Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania pisemnej zgody opiekunów na udział w imprezie
z uwzględnieniem samodzielnego powrotu ucznia do domu oraz obuwia zamiennego (należy
je wcześniej zabrać z szafki, ponieważ szatnia w godzinach popołudniowych będzie zamknięta).

Cena biletu: 3 złote.
Nie przynosimy ze sobą napojów, będzie je można kupić na miejscu.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: uczestnicy dyskoteki są następnego dnia zwolnieni z pytania!

Zapraszamy!!!

/M.O./

Aleksandra Kałucka uczennica klasy IIIC naszego gimnazjum została Mistrzynią Świata Juniorów w Innsbrucku we wspinaczce na czas. Zakwalifikowała się do Igrzysk Olimpijskich Młodzieży, które będą miały miejsce Buenos Aires w 2018 roku. Będzie Ona jedyną polską zawodniczką, która pojedzie do Buenos Aires. Również siostra Aleksandry - Natalia Kałucka - odniosła sukces i zajęła wysokie 11. miejsce.

Brawo Ola, brawo Natalia! Gratulujemy!

Aleksandra Kałucka

/Admin/

W dniu 12 września 2017 r. /wtorek/ o godzinie 17:00 zapraszamy Szanownych Rodziców uczniów klas II i III Gimnazjum oraz klas I XXI Liceum Ogólnokształcącego Sportowego na pierwsze zebranie w tym roku szkolnym.

/Admin/

W naszej szkole istnieje możliwość skorzystania przez uczniów z gorącego posiłku. Catering jest dostarczany przez firmę DOMARE. Obiad przywożony jest do szkoły o godzinie 10.55 (długa przerwa) do sali nr 10, gdzie uczniowie w komfortowych warunkach mogą spożyć posiłek. Koszt obiadu to 6 zł dziennie.

Jeżeli dochody rodziny są niskie, można skorzystać z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, wtedy obiady będą bezpłatne.

Szczegółowe informacje u pedagoga szkolnego/doradcy zawodowego.

/Admin/

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków na stypendium socjalne. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

/Admin/

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 - 4 września 2017 r.

Harmonogram uroczystości:

godzina 8:00 – Msza Święta w kościele Miłosierdzia Bożego w Tarnowie
godzina 9:00 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – na sali gimnastycznej, później uczniowie będą mieć spotkanie z wychowawcami w klasach.

Wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy szkolny.

Po Mszy Św. uczniowie przychodzą do przydzielonych klas, skąd z wychowawcami przejdą do sali gimnastycznej.

Przydział sal:

2a – 63
2b – 50
2c – 29
2d – 34
2e – 30

3a – 33
3b – 43
3c – 47
3d – 35
3e – 58

Klasy XXI Liceum Ogólnokształcącego Sportowego:
1 A – 46
1 B – 52

Klasa I A – profil piłka nożna, Klasa I B - profil siatkówka i lekkoatletyka

Listę obowiązujących podręczników można zobaczyć TUTAJ.

/Admin/

Podręczniki dla klas II – zgodnie z obowiązującym prawem – uczniowie otrzymają w szkole bezpłatnie.
Należy tylko we własnym zakresie zakupić podręcznik:

"Z tobą idę przez życie" - podręcznik do religii dla II klasy gimnazjum, red. P. Mąkosa (seria Z Bogiem na ludzkich drogach pod red. M. Zająca), wyd. Gaudium, (nowa podstawa programowa) + zeszyt ćwiczeń "Z tobą idę przez życie".

Podręczniki dla klas III – zgodnie z obowiązującym prawem – uczniowie otrzymają w szkole bezpłatnie.
Należy tylko we własnym zakresie zakupić podręcznik:

"Żyję Twoją miłością" - podręcznik do religii dla III klasy gimnazjum, red. P. Mąkosa (seria Z Bogiem na ludzkich drogach pod red. Ks. M. Zająca), wyd. Gaudium, nowa podstawa programowa.

Realizowaliśmy:

Szkołą Przedsiębiorczości

Fotoreportaż

Lekcje i dzwonki

1. 7:30 - 8:15

2. 8:20 - 9:05

3. 9:15 - 10:00

4. 10:10 - 10:55

5. 11:10 - 11:55

6. 12:05 - 12:50

7. 13:00 - 13:45

8. 13:50 - 14:35

9. 14:40 - 15:25

10. 15:30 - 16:15

XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ul. Szujskiego 15

33-100 Tarnów

tel/fax 14 627 85 45

sekretariat@gim11.tarnow.pl

Copyright by M.Ciszewski © 2011-2016. All Rights Reserved.