XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie


1. Październik 2002 - Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny:

I miejsce - Marzena Kulesa i Karolina Pytko - 1g

II miejsce - Krzysztof Zajchowski - 3f

III miejsce - Artur Kogut i Anna Bąk - 3f


2. 5 październik 2002 - Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego za osiągnięcia sportowe


3. 16 październik 2002 - I miejsce w Teleturnieju Eurogra - Zuzanna Gucwa i Klaudia Duda (zestaw komputerowy)


4. 25 październik 2002 - II Międzygimnazjalne Targi Zdrowej Żywności - Monika Maciejko, Karolina Gębala, Karolina Wałecka, Kinga Przychodzka, Paulina Mróz, Karina Ryś, Magdalena Sabat, Monika Kozioł, Agnieszka Smagacz


5. 26 i 27 październik 2002 - I miejsce Jakuba Pociechy w Pucharze Polski Juniorów we Wspinaczce Sportowej


6. listopad 2002 - Konkurs Artystyczny "Nasze środowisko i my", nagrody: Małgorzata Pęcak, Damian Kobos, Piotr Konieczny,


7. listopad 2002 - III miejsce w III Małopolskim Konkursie Ekologicznym "I ty chronisz środowisko" - Zuzanna Gucwa, Artur Kania, Karina Ryś, Olga Siembab, Aneta Zegar,


8. 8 listopad 2002 - udział w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Wyzwolenia - Monika Maciejko, Magdalena Czwórnóg, Aneta Ogrodnik, Magdalena Baran, Anna Szarek, Małgorzata Pęcak, Katarzyna Kolarczyk, Angelika Surdej


9. 27 listopad 2002 - I miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie Fotograficznym "Moje miasto, mój region w moim obiektywie" - Artur Kania


10. 7 - 8 grudzień 2002 - I miejsce Jakuba Pociechy w finale Pucharu Polski Juniorów we Wspinaczce Sportowej


11. 14 grudzień 2002 - III miejsce Kamila Zyznara w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Towarzyskiego Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Tarnowie


12. 20 grudzień 2002 - II miejsce Katarzyny Pagacz w Eliminacjach Rejonowych VII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Wł. Broniewskiego.

Wyróżnienie II stopnia - Wojciech Paciorek

Wyróżnienie III stopnia - Klaudia Duda


13. 06 styczeń 2003 - VII miejsce Filipa Pagacza w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Indywidualny Tenis Stołowy Chłopców.


14. 07 styczeń 2003 - II miejsce dla Gimnazjum Nr 11w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt - Marta Zachara Ih, Agnieszka Górska 1h, Magdalena Czwórnóg 3g.


15. 7 styczeń 2003 - XIII edycja Małopolskiego Konkursu "Szopka Bożonarodzeniowa". Dominika Kudła i Angela Surdej - prace zakwalifikowane na wystawę.


16. 8 styczeń 2003 - I miejsce dla Gimnazjum Nr 11 w Noworocznym Turnieju Piki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców - Monika Maciejko, Magdalena Czwórnóg, Anna Szarek, Witek Wróbel, Rafał Mleczko, Krzysztof Potępa, Filip Konieczko.


17. 6 luty Międzyszkolny Konkurs Plastyczny W mojej szkole ferie na sportowo kulturalnie, bezpiecznie i zdrowo Nagrody- Michał Łysiał 1i, Elżbieta Mitera 1f


18. 12 luty - III m w turnieju piłki nożnej II- ich Igrzysk Gimnazjalisty - skład drużyny: Kamil Gąsior, Dawid Żukowski, Grzegorz Dzik, Krzysztof Wróblewski,Mateusz Rzońca, Mateusz Poręba, Kamil Kocoł, Maciej Skrzyniarz, Paweł Kałuża, Robert Łaskawsi, Paweł Turaj.


19. Luty- Międzygimnazjalny Konkurs Języka Polskiego "Wielcy ludzie pióra w oczach współczesnej młodzieży "- do II etapu zakwalifikowałt się: Karolina Gębala 3e, Monika Maciejko 3e, Paulina Mróz 3e


MAŁOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE


20. Do etapu rejonowego zakwalifikowano:

Konkurs Chemiczny - Jakub Pociecha 3f,Natalia Bednarczyk 3b

Konkurs Historyczny - Agata Żołądź 3i,Agnieszka Małochleb2a, Zuzanna Gucwa 3f, Anna Juśko 2e, Aleksandra Kasprzak 3a, Artur Halcarz 1c, Anna Matejska 2e, Katarzyna Abramowicz 3i, Krzysztof Zajchowski 3f,Anna Szarek 2g, Marcin Matuszewski 2b, Paweł Turaj 3e.

Konkurs Przyrodniczy - Zuzanna Gucwa 3f,

Konkurs J. Polskiego - Zuzanna Gucwa 3f, Paweł Fudyma 3f, Aleksandra Kasprzak 3a,

Konkurs J. Angielskiego - Paulina Biernat 3b, Zuzanna Gucwa 3f,Aleksandra Kasprzak 3a, Paweł Matejki 3f, Jakub Pociecha 3f,Patrycja Szczepanie 3f, Maciej Walczak 2g, Krzysztof Zajchowski 3f, Katarzyna Ząbek 2e,


KONKURS MATEMATYCZNY

21. Łukasz Siudut 3a, Mateusz Jachna 3c


22. 21.02.2003 - II m. w turnieju piłki siatkowej dziewcząt w II. Igrzyskach Gimnazjalisty Magdalena Czwórnóg 3g, Aneta Ogrodnik 3g, Monika Maciejko 3e, Anna Szarek 2g, Małgorzata Pęcak 3h, Angelika Surdej 1f


DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:


Konkurs Historyczny - Agata Żołądź 3i , Anna Matejska 2e, Agnieszka Małochleb 2b

Konkurs Przyrodniczy -Zuzanna Gucwa 3f

Konkurs Chemiczny - Jakub Pociecha 3f

Konkurs Polonistyczny - Zuzanna Gucwa 3f

Konkurs Matematyczny - Łukasz Siudut 3a

Konkurs Języka Angielskiego - Paulina Biernat 3b


23. 11.02.2003 - I m. w turnieju piłki koszykowej w II Igrzyskach Gimnazjalisty A.Naleziński, Ł. Wieczorek,M. Marchwica, K.Komorowski, P.Smoleń,Smole.Hawryłeczko, P.Czyżygki, K.Potępa, F. Grabczyński op. E.Wielgus


24. 25.02.2003 - IV m. w turnieju piłki siatkowej chłopców w II Igrzyskach Gimnazjalisty W.Wróbel, W.Panna, R.Mleczko, Ł. Izak,K.Potępa,P.Popiela, F.Konieczko, K.Struzik, P.Wrona


25. 24.03.2003 - III Międzygimnazjalny Konkurs J.Niem. udział Paulina Mróz


26. 2.04.2003 - IV Małopolski Przegląd Dorobku Artystycznego Gimnazjów - kategoria formy plastyczne nagroda - Monika Długosz 3h




Realizujemy:

 Gimnazjum nr 11 

Szkołą Przedsiębiorczości

Fotoreportaż


Lekcje i dzwonki

1. 7:30 - 8:15

2. 8:20 - 9:05

3. 9:15 - 10:00

4. 10:10 - 10:55

5. 11:10 - 11:55

6. 12:05 - 12:50

7. 13:00 - 13:45

8. 13:50 - 14:35

9. 14:40 - 15:25

10. 15:30 - 16:15

Kontakt

XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ul. Szujskiego 15

33-100 Tarnów

tel/fax 14 627 85 45

           14 636 85 45

sekretariat@gim11.tarnow.pl