XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie


1. 11.11.2003 III m. w Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców (Dzień Niepodległości) skład:

Mateusz Czosnyka, Daniel Wenz, Piotr Kozub, Tomasz Jarosz, Paweł Głąb, Jakub Maciejawski, Arek Łubik, Łukasz Ocetkiewicz op. J. Walkowicz


2. 13.11.2003 I m. w Międzynarodowym Konkursie Poetycko-Plastycznym – „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem” Dominika Krzyśko kl. 3g


3. 28.11.2003 Nagroda dla Gimnazjum Nr 11 w I konkursie z cyklu ZRÓB COŚ SAM „Zima 2004 – karmniki dla ptaków”. Nagrody z wyróżnieniami otrzymali – N. Pagacz, Ż. Poniewska, J. Bałut, D. Dzierwa, M.Dulian, R.Wiejacki, D. Dulian, W. Świąder, D. Piskorska, J.Fudyma, M. Proszkowski, op. G. Matuszewska


4. 11.12.2003 I m. w IV Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym (Gim. Nr 4)

Wiedza - I m. Kinga Adamowska, III m. Anna Juśko

Gazetka – III m. Agnieszka Nędza, wyróżnienie – Aneta Czosnyka,

Wiersz ekologiczny – II m. Kinga Kocoł, wyróżnienie – Klaudia Kuźma

Opiekunowie – I. Łabędź, A. Śmietana, J. Dziadowiec, A. Wierzchowiec


5. 02.12. 2003 II m. w I edycji konkursu ekologicznego EURO – KKO. Magdalena Klimczak,

2f, Katarzyna Jarosz 2d, Dorota Piskorska 2d, op. A. Szymczyk


6. 08.12.2003 Do etapu rejonowego w konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się:

Konkurs chemiczny – Walczak Maciej 3f, Szatko Tomasz 3f, Tabisz Jakub 3f

Konkurs Fizyczny – Socha Mateusz 3d

Konkurs historyczny – Ptak Katarzyna 1c, Agnieszka Małochleb 3a, Artur Halcarz 2c, Anna Juśko 3e, Anna Matejska 3e

Konkurs matematyczny – Agnieszka Małochleb 3a, Marcin Matuszewski 3b, Tabisz Jakub 3f, Michał Ostręga 3g, Piotr Czyżycki 3f

Konkurs polskiego – Maciej Walczak 3f, Natalia Janik 3g, Elżbieta Mitera 2f, Karolina Czamara 3f, Anna Matejska 3e, Małgorzata Raś 2f, Adam Słowik 2h, Katarzyna Szwedo 2d

Konkurs języka angielskiego – Maciej Walczak 3f, Natalia Janik 3g, Czyżycki Piotr 3g, Katarzyna Ząbek 3e


7. FINALISATMI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ZOSTALI:

Agnieszka Małochleb 3a – historia

Artur Halcarz 2c – historia

Anna Juśko 3e – historia

Anna Matejska 3e – j. Polski

Piotr Czyżycki 3g – matematyka

Tomasz Szatko 3e – chemia

Katarzyna Ząbek 3e – j. Angielski


8. LAUREATAMI ZOSTALI :

Anna Matejska 3e – historia

Katarzyna Ptak 1c – historia


9. 14.01.2004 I m. w Konkursie „Maska Karnawałowa” (dla szkoły) nagroda – Piotr Potecka 3d, wyróżnienie – Olga Abramowicz 3b


10. 15.01.2004 Miejski Konkurs Plastyczny „Władczyni Ptaków Śniegu”. Nagrody: Natalia

Kmieć 1e, pr. Zbiorowa – Anna Dzierwa, Anna Dziba, Katarzyna Różowska, Sylwia Sardej 2f


11. 16.02.2004 Nagrody Prezydenta Tarnowa za osiągnięcia w roku 2002/2003 otrzymali: Zuzanna Gucwa, Jakub Pociecha, Kamil Zyznar


12. 18.02.2004 Halowy Finał Powiatów I miejsce w sztafecie chłopców – Łukasz Szeląg 3e, Marcin Gąsior 3e, Jakub Fudyma 2d


13. 23.02.2004 Wyróżnienia dla: Iwona Sacha 3e, Iwona Rojek 1a, Magdalena Łośko 1a, Tomasz Wach 1e, Łukasz Ostrowski 1f, Żaneta Poniewska 1h, Katarzyna Kotwiś 1a, Maciej Kopczyński 1d, Agelika Agaś 1h, Paweł Tarchała 1e, Mateusz Dudek 1e, Anna Pasieka 1e, w projekcie ZIELONA BUTELKA zorganizowanej przez FUNDACJĘ WSPIERANIA INICJATYW EKOLOGICZNYCH w Krakowie


14. Walentynki – IV Tarnowski Dzień Zakochanych – Konkurs plastyczny – „Z humorem o miłości” główna nagroda i I miejsce: Sebastian Kułaga 3h


15. 18.02.2004 VII miejsce w turnieju piłki siatkowej II Igrzysk Gimnazjalisty ( Anna Szarek, Katarzyna Kociołek, Elżbieta Wodzińska, Kinga Sarat, Rafał Mleczko, Wojciech Panna, Witold Wróbel) op. E. Wielgus


16. 19.02.2004 IV m. w Turnieju Piłki Koszykowej III Igrzysk Gimnazjalisty


17. 19.02.2004 IV m. w Mistrzostwach Tarnowa – Gimnazjadzie Młodzieży, Drużynowy Tenis Stołowy chłopców (Filip Pagacz 2d, Konrad Turaj 3g)


18. 19.02.2004 II m. w Mistrzostwach Tarnowa – Gimnazjadzie Młodzieży Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt; A. Górska,2e, M. Zachara 2h.


19. 23.02.2004 I m. w Mistrzostwach Tarnowa – Gimnazjadzie Młodzieży, Koszykówka Dziewcząt; M. Plewa 2h, I. Juśkiewicz1b, A. Czosnyka 3b, N. Szatko. 3e,Jolanta Jaworska 2h, Paulina Witek 2c, Joanna Wr6blewska 2c, Katarzyna Kolarczyk 2g, Anna Juśko, Jolanta Pasula 2h, Anna Dzierwa 2f , Aneta Czosnyka 3e.


20. 13.03.2004 Konkurs Plastyczny dla uczni6w Gimnazjów Województwa Małopolskiego " URODA SWIATA WOKÓł MNIE" Grand Prix- Katarzyna Biedroń 3h Zakwalifikowano na wystawę prace - Piotr Konieczny3h,Magdalena Chamielec 3h, Aleksandra Kubala 3h, Lukasz Ostrowski If


MAŁOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

21. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano: Konkurs Chemiczny - Tomasz Szatko 3f Konkurs Matematyczny - Piotr Czyżycki 3g

Konkurs Języka Angielskiego - Katarzyna Ząbek 3e

Konkurs Historyczny - Katarzyna Ptak Ic, Agnieszka Małochleb 3a, Anna Jusko 3e, Anna Matejska 3e, Artur Halcarz 2c


22. LAURETAMI ZOSTALI

 KONKURS HISTORYCZNY - Anna Matejska kl.3e i Katarzyna Ptak kl. 1c 


23. 04.03.2003 Małopolski Konkurs W. W - ( 20 uczestnik6w ) do etapu powiatowego zakwalifikowali się - Mateusz Socha 3d, Agnieszka Malochleb 3a, Magdalena Klimczak 2f


24. 22.03.2004 III m. w Konkursie Fotograficznym organizowanym przez ZST Karol Falinski wyróżnienia- Dorota Piskorska, Dariusz Wolaftski.


25. 24.03.2004- IV m. w Międzygimnazjalnym Konkursie MATEMATYKA W SYTUACJACH - Marzena Kulesa 2g.-Mateusz Bodzioch 2e,


26. 26.02.2004 V m. W Finale Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży - koszykówka dziewcząt- P. Witek, J. Wr6blewska, I.Juskiewicz, A.Czosnyka, A. Czosnyka, J. Jaworska, J. Pasula, K. Kolarczyk, D. Majcher, K. Różowska A. Dzierwa, M. Plewa, A. Stuchly, A. Matejska, N. Szatko, A. Nędza.


27. 31.03.2004'- Konkurs Fotograficzny (ZSTechnicznych) "puchowy śniegu tren"

III m. K. Falinski 3g, wyróżnienia- D. Piskorska 2d, D. Wolański 3g


28. 07.04.2004 II etap konkursu " Kresy wschodnie - tradycja i współczesność"

(ZSO Nr 2)A. Szarek 3c


29. 04.2004. ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU O RUCHU DROGOWYM

III m. Drużyna: B. Czekaj 3e, L. Galas 3b, M. Matuszewski 3b, T. Wójcik 3b B. Czekaj - zwycięzca indywidualny w kategorii gimnazjów


30. O7.04.2004 – I m. T. Grzechowiak w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży Indywidualne Pływanie Chłopców ( 50 m styl dowolny ) etap rejonowy.


31. 27.04.2004 III m. w V Międzygimnazjalnyrn Konkursie Ekologicznym " Ratujmy nasze środowisko" - Wiedza- A.Jusko, plakat - A.Nędza, Fotografia- A. Sipiora, Inscenizacja- B.Fatda, A.Nędza, J.Pasula, A.Jusko, M.Franczyk, Lukasz Wrona, P.Slaska


32. 22.04.2004- Il m. w VII kon. J. Niemieckiego ( I LO) Kacper Szarek 2b


33. 26.04.2004 III m. w Mistrzastwach Tamawa9 Sztafetawe Biegi Przelajawe - dziewcząta )A.Czasnyka, A.Czasnyka, K.Cymbor, E. Guzik, A. Tracz, O.Abramawicz, K. Baruch, E.Swiętochowska, A. Kurczab, J. Słowik


34. III m. Chłopców - P.Pijanawski, M.Szarek, J.Fudyma, S.Turaj, K.Barszcz, P.Kuma, G.Garstka, K. Jachym, P .Kat, M.Gąsior


35. 03.05.2004 I m. Natalia Janik 3g w V Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej (kat .recytatorska szkół gimnazjalnych)


36. 01.- 03.05.2004 V m. w Międzynarodowej Sportowo - Kulturalnej Olimpiadzie Gimnazjalisty (w Gimnazjum nr 4)


37. ZREALIZOWANO WSZYSTKIE ZADANIA Z PROJEKTU -" SZKOLA Z KLASĄ"


38. Konkurs SPRAWNA KLASA - Edycja 2004- udział w finale kl. 2h (J. Wilczyńska, E. Wielgus, M.Niemczura, E.Ryś).



Realizujemy:

 Gimnazjum nr 11 

Szkołą Przedsiębiorczości

Fotoreportaż


Lekcje i dzwonki

1. 7:30 - 8:15

2. 8:20 - 9:05

3. 9:15 - 10:00

4. 10:10 - 10:55

5. 11:10 - 11:55

6. 12:05 - 12:50

7. 13:00 - 13:45

8. 13:50 - 14:35

9. 14:40 - 15:25

10. 15:30 - 16:15

Kontakt

XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ul. Szujskiego 15

33-100 Tarnów

tel/fax 14 627 85 45

           14 636 85 45

sekretariat@gim11.tarnow.pl