XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie


1. Stypendium Prezydenta otrzymał Łukasz Gawlik z kl.3d (ukończył gim. w czerwcu 2004)


2. 30.09-2004 Ogólnopolski Konkurs „ Roman Brandstaetter - zamieszkały w Biblii”

III m. praca informatyczna Joanna Kloch – P. Krzemień, wyróżnienia - D. Krzyśko, K.Baca, K.Suda Nagroda II stopnia - A. Wierzchowiec


3. 1.10.2004 Uzyskanie certyfikatu SZKOŁA Z KLASĄ

II m. w kolarstwie górskim Punktacja Zespołowa Szkół Gimnazjalnych (F.Pagacz. K.Trendota, M.Pagacz, K.Grzebicki, M.Grzeszczuk, K.Lewaadowski)


4. 1.10.2004 II m.w Turnieju Otwarcia Tarnowskiej Ligi Mini - Koszykówki i Ligi Gimnazjalnej 9 rocznik '91) - A.Sadecka Ig P.Stoga Ig,W.Wcisło Ig, J.Rall Ig, J.Wzorek Ig, A. Kaczka Ih, D. Marczyńska Ii, N. Kobylarczyk Ii, K. Widziszewska la


5. 8.10.2004 Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe rocznik 1989 1500m I.m Mateusz Szarek, IIm .Sławomir Turaj , inm .Jalaib Fudynia, IVm Piotr Pijanowski - Awans do finałów wojewódzkich.


6. 27.10.2004 1 m M.Szarek w XIII Tarnowski Bieg Leliwitów, IV m. Sławomir Turaj


7. 29.10.2004 nagrody - A.Dzierwa i M.Klimczak w konkursie plastycznym „Nasze środowisko i my"


8. 11.11.2004 Im.J.Fudyma i IIIm.K.Lewandowski w DC Biegu Sokołów


9. 11.11.2004 dwa Puchary Prezydenta Miasta Tarnowa za zajęcie I m. w turnieju piłki koszykowej chł.. rocznik 1991(J.Maciejewski,Ł.Ocetkiewicz, K.Kuraś,M.CichockirJ.PilchłT.Płaneta) i Im.rocznikl989 -90(D. Niemczura T.Tworzydło, F.Grabczyński, B. Kopeć D. Wenz, P.Kozuba, A.Mazgaj, Ł.Gniadek, K. Kapałka)


10. KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Do etapu rejonowego Zakwalifikowali się:

Konkurs Geograficzny- M. Klimczak 3f, S.Maani 2g ( U.Dalach)

Konkurs Biologiczny - P.Kowalczyk 3a, K.Sorys 3g ( H.Zięba)

Konkurs Historyczny -A.Halcarz 3c,T.Kogut 3i,A.Koza 3i( R.Gomoła)-M.Klimczak 3f

(D.Lenczewska), M.Kulesa 3g ( B.Zalewska)

Konkurs Chemiczny - M.Kulesa 3g ( L.Gacoń)

Konkurs Fizyczny -M.Klimczak 3f, J.KJoch 3g, M.Babiuch 3e ( B.Abramowicz)^CRopeIewska 2a ( B. Wagnerowska)

Konkurs J. Niemieckiego - P. Pląder 3a (R. Cuprian ), K. Kozłowska 2f (M. Leśniak)

Konkurs Matematyczny –J. Nytko 3g, M. Kulesa 3g (B. Miś), M. Robak (H. Łętka)

Konkurs Polonistyczny - J.Kloch 3g, K.Sorys 3g,M.Skaza 3e,M.Gawlik 2a ( M.Ogorzelec),P.Kowalczyk 3a, S.Dymańska 3a (J.Dziadowiec),A.Słowik 3h,J.Pasula 3h( M.Kmiecik),K.Jarosz 3d (A. Śmietana), M.Klimczak 3f,E.Mitera 3f( K. Soból)


11. 3.12.2004 II m . w V MIEDZYGIMNAZJALNYM KONKUSIE EKOLOGICZNYM


12. 10.12.2004 wyróżnienie dla P.Myśliwca w III Międzypowiatowym Konkursie „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem"


13. 6.12.2004 wyróżnienia w IV Konkursie Fotograficznym „Krajobrazy Ziemi Tarnowskiej" M. Kania 3i,D.Piskorska 3d, K.Piskorska


14. DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ZAKWALIFIKOWALI SIĘ

Konkurs Biologiczny — Piotr Kowalczyk 3 a

Konkurs Chemiczny - Marzena Kulesa 3 g

Konkurs Historyczny- Marzena Kulesa 3g, Magdalena Klimczak 3f, Artur Halcarz 3c

Konkurs Polonistyczny - Joanna Kloch 3g, Magdalena Klimczak 3f


15. Lauretami zostali - P.Kowalczyk J.Kloch


16. II EDYCJA KONKURSU „BAJŚNIA,, Lauretami zostali:

Marzena Kulesa 3g" Gloria"

Sylwia Olechowska l e „ Talizman"

Katarzyna Dobro wolska l e „Złota tarcza Paladyna"


17. 18.01.2005 I m. w Mistrzostwach Tarnowa — Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt (A.Górska, M.Zachara 3h)


18. 17.01.2005 II m. w Mistrzostwach Tarnowa - Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt ( A.Górska)

II m. w X Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Żabno Maciej Kolak


19. 4.03.2005 I Nagroda w XX Małopolskim Przeglądzie Teatrów Lalkowych - J.Kapa l h, A.Kapa 3g


20. 25.02.2005 I m. w Mistrzostwach Tarnowa - Koszykówka Dziewcząt

Skład drużyny- P.Witek, M.Plewa, M.Czamy, J.Jaworska, J.Pasula, J.Wróblewska,

M-Gajecka, I.Juśkiewicz, D.Majcher, K.Różowska, A.Dzierwa, K.Kolarczyk, A.Stuchły

Trener - M.Niemczura


21. 2.04.2005 Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży „ TRIADA 2005" nagrody -

E. Mitera. 3f, E.Kozioł 3f wyróżnienia - M.Klimczak 3f, K. Ptak 2c, A. Durał 2b


22. 4.03.2005 Wiem Więcej - do II etapu M.Klimczak 3f, K.Ptak 2c, A.Durał 2b M.Klimczak zajęła I m. w eliminacjach powiatowych konkursu Wiem Więcej


23. 13.04.2005 I m.w Małopolskiej Gimnazjadzie (koszykówka chłopców).Drużyna -D.Niemczura, Piska, D.Troszyński, F.Grabczyński, K.Kapałka, Ł.Gniadek,T.Tworzydło, B.Kopeć, P.Pijanowski, P.Kozub, D.Went, Ł.Ocetkiewicz


24. 15.04.2005 IV m. w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt w Nowym Sączu Drużyna: P.Witek, J.Wróblewska, A.Stuchły, M.Plewa, J.Jaworska, J.Pasula, M.Czamy, K.Kolarczyk, I.Juśk iewicz, K.Widziszewska, D.Majcher, K.Różowska, A.Dzierwa


25. 16.04.2005 Akcja Charytatywna „ Operacja KILO „- udział wzięli: S.Niedojadło 3g,K. Wrona 3i.M.Mączko 3f,K.Hormańska 3f, A.Wcisło 3e


26. 24.04.2005 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „ Potrawy mojej babci" dla: P.Witek le. N.Witowski 2h, Ż. Poniewska 2h


27. 29.04.2005 Finaliści konkursu matem. Nie tylko dla orłów - M.Babiuch 3e,A.Wcisło 3e, M-Przybyło 3i,K.Kapałka 3g,J.Nytko 3g,J.Kloch 3g


28. 29.04.2005 III m. W PIKNIKU GEOGRAFICZNYM – A.Dzierwa, A.Paciorek


29. 3.05.2005 III m. W.Halagarda w eliminacjach rejonowych VI Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej



Realizujemy:

 Gimnazjum nr 11 

Szkołą Przedsiębiorczości

Fotoreportaż


Lekcje i dzwonki

1. 7:30 - 8:15

2. 8:20 - 9:05

3. 9:15 - 10:00

4. 10:10 - 10:55

5. 11:10 - 11:55

6. 12:05 - 12:50

7. 13:00 - 13:45

8. 13:50 - 14:35

9. 14:40 - 15:25

10. 15:30 - 16:15

Kontakt

XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ul. Szujskiego 15

33-100 Tarnów

tel/fax 14 627 85 45

           14 636 85 45

sekretariat@gim11.tarnow.pl