XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie


1. Wrzesień 2005 – I m. w punktacji łącznej Miejskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w Tarnowie za rok szkolny 2004/2005


2. Październik 2005 – Poznań

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „ Roman Brandstaetter zamieszkały w Biblii”

Wyróżnienia – A.Stuchły, Ł.Wrona, P.Panek, P.Ślaska, Ł.Czyżycki,

III m. Jasełka „ Brandstaetter też o tym pisał "


3. 29.11.2005 Udział w finale przeglądu teatralnego Towarzystwa Literackiego – Sabina Skruch, Ewelina Tadel, Joanna Frączek, Paweł Kot, Aneta Jachym, Natalia Kuta, Katarzyna Kozłowska op. M.Marczuk


4. Konkursy przedmiotowe – do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Konkurs Polonistyczny- Monika Gawlik i Paulina Radecka op. M. Ogorzelec, Katarzyna Lisowska op. M.Marczuk

Konkurs Fizyczny- Maami Sammer op. B.Abramowicz, Katarzyna Ropelewska op. B.Wagnerowska

Konkurs Geograficzny – Katarzyna Szymura 3e op. U.Dalach

Konkurs Historyczny – Natalia Bodzioch 3a, Marcin Wróblewski 2c op. R.Gomoła

Konkurs Języka Niemieckiego – Katarzyna Ptak 3c, Sabina Wróblewska 3a op. R.Cuprian

Bartłomiej Szef 3f op.M.Leśniak,Ewa Michałowska 3b- op. A.Zaniewska

Konkurs Biologiczny – Joanna Frączek 3a, Ewelina Tulicka 2b, Monika Klimczak 2c, Justyna Solak 2c – op. I.Łabędź

Katarzyna Ptak 3c, Michał Brzeski 2g – op. H.Zięba

Konkurs Języka Angielskiego – Piotr Bania 2i,Dariusz Kozioł 2i,Sebastian Kurcab 2i op. R.Ząbek, Mateusz Duraj – op.B.Siedlik - Kuca, Katarzyna Ptak – op. A.Kumięga


5.Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Konkurs J.Niemieckiego – Katarzyna Ptak 3c op. R.Cuprian

Konkurs Geograficzny – Katarzyna Szymura 3e op.U.Dalach

Konkurs J.Angielskiego – Mateusz Duraj 2e op.B.Siedlik – Kuca

Konkurs Fizyczny – Kinga Ropelewska 3a op. B.Wagnerowska

Konkurs Biologiczny- Joanna Frączek 3a, Ewelina Tulicka 2b, Justyna Solak 2c – op. I Łabędź, Katarzyna Ptak – op H.Zięba


6. Lauratami zostali:

Katarzyna Ptak 3c – biologia

Mateusz Duraj 2e – j.angielski


7. Stypendium Prezydenta Tarnowa (10.02.2006 ) otrzymali:

D.Niemczura, M.Piska, K.Kapałka, P. Januszewski


8. I m ( rejon ) w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodieży w piłce koszykowej dziewcząt ( V m. w rejonie)

Paula Stoga,Anna Gacek, Anna Sadecka, Iwona Juśkiewicz, Joanna Wzorek, Katarzyna Widziszewska, Jagoda Rall, Nikola Wcisło, Natalia Kobylarczyk, Dominika Majcher, Agnieszka Kaczka, Anita Kazmierczyk, Gabriela Kopeć, Patrycja Błoniarczyk, opiekun M.Niemczura


9. 9.12. Im. w VII Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym – M.Kozioł, A.Górka, J.Zagata


10. 13,12.2005 II m. w VI Międzygimnazjalnym Konkursie „ Lech Wałęsa i jego czasy "- M.Hosaja, A.Filar, M.Starakiewicz


11. 9.03.2006 – II m. w Mistrzostwach Tarnowa- Gimnazjadzie Młodzieży Koszykówka Chłopców – P. Kozub, Sz. Krupa, J. Maciejewski, Ł. Ocetkiewicz, K. Giża, D. Wenz, J. Pilch, A. Mazgaj, K. Kuraś, P. Głąb, P. Siwek, M. Czosnyka


12. 7,02.2006 II m. w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży – Tenis Stołowy – S.Kusion 2c,J.Gieroń 3h, P.Jarosz 3h i Finał Wojewódzki m. 9 - 12


13. 17.02.2006- III m. w IV Turnieju Halowej Piłki Nożnej J.Tadel, K.Leżoń, J.Wróblewski, D.Duda, T.Jaszczur, Ł.Wolański, M.Pater


14. 1.03.2006 I m. w Mistrzostwach Tarnowa – Gimnazjada Młodzieży Koszykówka Dziewcząt P.Stoga, A.Gacek, A.Sadecka, I.Juśkiewicz, J.Wzorek, K.Widziszewska, J.Rall, N.Wcisło, N.Kobylarczyk, D.Majcher, A.Kaczka, G.Kopeć

Ta drużyna – I m. w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży

V m. w Finałach MałopolskiejGimnazjadzie( Nowy Sącz )


15. 28.03.2006 – VII Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny

II m. Justyna Kapa

III m. Daniel Wenc


16. 31.03.2006 – II m. D. Kozioł w Konkursie Informatycznym


17. III m. M. Babiarz (Zarząd Województwa Małopolskiego)


18. 6.04.2006 – IV m. w Finale Powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu o Ruchu Drogowym P.Januszewski,T .Wach, K.Grzebień, J.Robak


19. Konkurs Plastyczny „ Tęcza”

Wyróżnienia – A.Sacha, G.Kopeć, M.Dudek, D.Pamuła


20. maj 2006 Regionalny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów

Laureatem został zespół taneczny – K.Nowakowska 1g, A.Matuszewska 1g. M.Stawarska 1g,K.Bugała 1g, A.Sokołowska 1g, Gabriela Ilków 1g, O.Nowak 1g,P.Błoniarczyk 1b, a.Gorczyca 1b, P.Wałek 1d


21. 19.04.2006 Nina Śrutek – udział w Ogólnopolskim Konkursie Zadaniowym „Dla Ziemi, dla siebie  zostań Przyjacielem Ziemi „


22. Czerwiec 2006 Agata Sacha udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Twarze „


23. czerwiec 2006 Najlepszy wynik w II edycji akcji zbiórki baterii na terenie miasta Tarnowa


24. 5.06.2006 Hubert Kawalec – błyskawiczne czytanie – 3 976 słów na minutę



Realizujemy:

 Gimnazjum nr 11 

Szkołą Przedsiębiorczości

Fotoreportaż


Lekcje i dzwonki

1. 7:30 - 8:15

2. 8:20 - 9:05

3. 9:15 - 10:00

4. 10:10 - 10:55

5. 11:10 - 11:55

6. 12:05 - 12:50

7. 13:00 - 13:45

8. 13:50 - 14:35

9. 14:40 - 15:25

10. 15:30 - 16:15

Kontakt

XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ul. Szujskiego 15

33-100 Tarnów

tel/fax 14 627 85 45

           14 636 85 45

sekretariat@gim11.tarnow.pl