XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie


1. 10.09.2006 IV m. w punktacji łącznej Miejskiego Współzawodnictwa Sportowego za rok 2005/2006


2. 30.09.2006 III edycja ogólnopolskiego konkursu „ Roman Brandstaetter zamieszkały w Biblii”

Nagroda – Michał Krawczyk 2g ,Elżbieta Raś - absolwentka

Wyróżnienie – Agnieszka Matuszewska 2g op. Monika Gdowska


Małopolskie Konkursy Przedmiotowe

4. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się :

Konkurs Języka Polskiego: Sara Abou Dan 3g,Sylwia Mazurek 3f, Natalia Jarmuła 3f – op. Kinga Sobol,

Aleksandra Albertusiak 3d – op. Agnieszka Śmietana

Małgorzata Kowalska 3b, Weronika Zych 3h – op. Jolanta Dziadowiec

Katarzyna Kasprzyk 1g, Joanna Orszulak 2g, Judyta Put 2g, Katarzyna Dobrowolska 3e – op. Monika Gdowska

Konkurs Matematyczny

Piotr Śliwa 3h – op.Halina Zielińska

Marcin Wróblewski 3c- op.Beata Miś

Konkurs Chemiczny

Gabriela Wójcik 3h op. Leokadia Gacoń

Konkurs Fizyczny

Piotr Śliwa 3h – op.Barbara Wagnerowska

Konkurs Historyczny

Anna Sadecka 3g op.Dorota Lenczewska

Sebastian Kurcab 3i,Marcin Wróblewski 3c, Maciej Kuta 2g op.Renata Gomoła

Konkurs Języka Angielskiego

Maja Starakiewicz 2e,ŁukaszCzyżycki 3f op. Joanna Małecka

Nina Śrutek 3e op. Bożena Siedlik – Kuca

Katarzyna Kasprzyk 1g,Dariusz Kozioł 3i, Anna Sadecka 3g, Sebastian Kurcab 3i, Piotr Bania 3i op. Renata Ząbek


5. 8.10.2006 – I m. w XV Biegu Leliwitów za najliczniejszy udział


6. 10.10.2006 I m.w klasyfikacji końcowej VII Międzygimnazjalnego Konkursu Ekologicznego „Przyszłość Ziemi w naszych rękach”

Plakat – Im. Gabriela Świątkowska

Fotografia – wyróżnienie – Mateusz Babiarz

Test – III m. Justyna Kapa, Aleksandra Dziedzic,Jakub Hajduk

Pokaz Biżuterii Ekologicznej – I m.


7. 11.11.2006 – I m. W XI Biegu Sokołów za najliczniejszy udział

I m.Magdalena Babiarz

V m. Adrian Małek


8. 17.11.2006 V m. w II Memoriale im. Barbary Kochańczyk w piłce siatkowej dziewcząt

E.Zych 3d,K.Gancarz 3d,P.Ligęza 3g,A.Jończyk 3d,J.Porosło3i,M.Kozioł 3b,A.Wendt 3a,A.Gębala 3a, A.Wózek 1i op.Ewa Ryś


9. 18.11.2006 II m. Patryk Przybyło,IIm.Łukasz Czyżycki

I m. Joanna Kawa,Mateusz Babiarz,Michał Krupa

w konkursie :Nie marnuj czasu – złap się na to”realizowanego w ramach projektu „ Poznaj siebie – Wykorzystaj swoje możliwości”( Tarnowskie Towarzystwo Zapobiegania Patologiom) op.Hanna Zięba, Anna Wierzchowiec


10. 12.12.2006 – Mistrzostwa Tarnowa Indywidualny Turniej Szachowy Dziewcząt i Chłopców

II m. Sabina Damian

IV m. Kamil Koziara

V m. Kamil Adamczyk


11. Konkurs Języka Angielskiego - Nina Śrutek finalistka op. B.Siedlik- Kuca


12. Styczeń 2007 – III m. w XII Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Żabno

Skład zespołu „ Rozśpiewane Anioły” – N.Adamska 2d,K.Janus 2d,K.Piekarczyk 2d,D.Szuba 2d, K.Skiba 1e, Marian Wojtyś 1h, K.Koziara 1a op. J.Augustyn – Wróbel


13. 12.02.2007 Mistrzostwa Tarnowa – Gimnazjada Młodzieży –Drużynowy Tenis Stołowy

I m. Sabina Kusion 3c,Diana Figiel 1e,Karolina Zmarzły 1g

IV m. Marian Wojtyś , Michał Golec i Szymon Warias 1h


14. 21.02.2007- Rejonowa Małopolska Gimnazjada Młodzieży

I m. gra pojedyncza – tenis stołowy Sabina Kusion 3c

IV m. gra drużynowa Sabina kusion i diana Figiel


15. 21.02.2007 Mistrzostwa Tarnowa – Koszykówka Chłopców

III m.K.Łukasik,T.Płaneta,A.Różowski,K.Guzik,S.Wróblewski,K.Drożdż,Sz. Krupa,J.Szablowski, M.Kuboń,R.Nowak,G.Koczwara, IV m. D.Oleś,D.Rąpała,K.Łabuz,R,Folcik,K.Wardzała,M.Witek,M.Pałamar,B.Fałatowicz,A.Żmuda,D.Ślaga,A.Rąpała,


16. 23.02.2007 – I m. w Rejonowej Gimnazjadzie – piłka koszykowa dziewcząt

P.Stoga,N.Wcisło,K.Żmuda,A.gacek,J.Wzorek,J.Rall,N.Kobylarczyk,D.Sajdak,A.Gałuszka,A.Kaczka,


17. 3.03.2007 Konkurs Plastyczny dla Uczniów Gimnazjum Województwa Małopolskiego

Grand Prix – Dominika Dąbek 3d

I Nagroda – Monika Klimczak 3c

Wyróżnienie – Jakub Gawron 2f


18. 23.02.2007 Puchar Tarnowa w Biegach na Orientację

Drużynowo – m.VII

Indywidualnie – Dominik Janiga m.I,Maciej Kuta- IV, Dominik Curyło – VII op.U.Dalach


19. 19.03.2007 Im. w Turnieju Piłki Nożnej VI Igrzysk Gimnazjalisty

A.Różowski 3e,A.Sorys 3e,Sz.Zelek 3e, D.Murczek 3c. O.Olszewski 3c, D.Nowak 3c,M.Szuba3d, J.Burnat 3h, K.Halcarz 3a, W.Lesiecki 3i op.P.Plichta


20. 23.03.2007 Im.w IX Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej Monika Kuta 3e – op. J.Augustyn- Wrobel


21. 27.03.2007 II m. w Turnieju Piłki Koszykowej VI Igrzysk Gimnazjalisty

Anna Gacek,Paula Stoga, Natalia Kobylarczyk, Joanna Wzorek, Szymon Krupa, Kamil Kurcab, Wojciech Szczerba


22. 13.04.2007 II m. w eliminacjach oddziałowych Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK - Agnieszka Jung 2g,Dominik Janiga 3h, Szymon Warias 1i


23. 20.04.2007 udział w V Otwartych Drużynowych Mistrzostwach Tarnowa w Gimnastyce

III m. drużynowo – Marek Smoleń 3g,Piotr Słowik 3g, Szymon Banek 2b,Kamil Łukasik 2f,Marcin Słowiński 3h,Jakub Burnat 3h op.Kamil Janicki


24. III m. indywidualnie – Szymon Banek


25. 27.04.2007 Im.w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – eliminacje powiatowe- drużynowo Jan Robak 3h, Michał Dzierwa 3a, Sławomir Kraska 3h

indywidualnie – zwycięzcą został Michał Dzierwa


26. 3.05.2007 II m. w Regionalnym Przeglądzie Poezji i Pieśni Patriotycznej

Monika Kuta 3e i Mateusz Hosaja 3e



Realizujemy:

 Gimnazjum nr 11 

Szkołą Przedsiębiorczości

Fotoreportaż


Lekcje i dzwonki

1. 7:30 - 8:15

2. 8:20 - 9:05

3. 9:15 - 10:00

4. 10:10 - 10:55

5. 11:10 - 11:55

6. 12:05 - 12:50

7. 13:00 - 13:45

8. 13:50 - 14:35

9. 14:40 - 15:25

10. 15:30 - 16:15

Kontakt

XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ul. Szujskiego 15

33-100 Tarnów

tel/fax 14 627 85 45

           14 636 85 45

sekretariat@gim11.tarnow.pl