XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie


1. V miejsce w Finale Gimnazjady w Koszykówce Chłopców,


2. Dla drużyny dziewcząt za II miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży,


3. Sas Wojtek za b. dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny


4. III miejsce w akcji zbiórki opakowań plastikowych na terenie miasta Tarnowa,


5. Patrycja Dalach III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym "Geograf", wyróżnienie: Patryk Płaneta, Daniel Moskal,


6. Fizyka Maciej Kuta.

"Orły Stypendiada" wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla uczniów klas 1, 2, 3,


7. Natalia Adamska wyróżnienie w konkursie literackim "Wywiad z Martą Więcką Opiekunką Chorych"


8. Katarzyna Kasprzyk finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego,


9. III miejsce dla szkoły w IX Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym, I miejsce Adrian Pasierbek, II miejsce Gabriela Sykała,


10. Laureat Regionalnego Przeglądu Artystycznego Dorobku Szkół Podstawowych i Gimnazjum zespół "HONEY" w składzie: A. Matuszewska, K. Nowakowska, J. Nowak, D. Szuba, W. Maniak, J. Kisielewicz, P. Surdej, A. Mazur, M. Derus, A. Sawczak,


11. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, Indywidualny zwycięzca turnieju Mateusz Wałaszek.


12. V miejsce w Memoriale im. Barbary Kochańczyk w piłce siatkowej dziewcząt,


13. Kamil Adamczyk I miejsce w VII Konkursie Fotograficznym pt. "Zabytki architektury drewnianej w Małopolsce",


14. VI Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Teatrze, udział w II etapie: M. Krawczyk, J. Orszulak, F. Zych, S. Kowalczyk, A. Pasierbek,


15. I miejsce w VII Igrzyskach Gimnazjalisty w piłce koszykowej (mixed) w składzie: D. Sajdak, G. Kopeć, J. Szablowski, k. Łukasik, G. Koczwara, S. Wróblewski,


16. IV miejsce w IX Harcerskim Biegu Bemowskim": J. Put, G. Ilków, K. Wozniak, A. Jung, D. Curyło, M. Kic, M. Słowik, G. Lisak, F. Slavtcher


17. Łukasz Kokosza I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Władysława Broniewskiego


18. I miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży - chłopców: K. Drożdź R. Folsik, M. Kuboń, M. Witek, F. Put, J. Wojciechowski, J. Gawron, B. Wójcik, J. Szablowski, K. Łukasik, G. Koczwara, S. Wróblewski, T. Jaśkiewicz


19. I miejsce w Mistrzostwach Tarnowa Gimnazjum Młodzieży, koszykówka dziewcząt: I. Orlik, A. gorczyca, K. Kowalczyk, P. Joanna, E. Nijak, K. Kawula, D. Sajdak, A. Kazimierczyk, A. Gałuszka, K. Kowalczyk, koszykówka chłopców: P. Polica, J. Wojciechowski, k. Łukasik, R. Nowak, S. Wróblewski, T. Jaskiewicz, S. Wrona, G. Kowalczyk, J. Szablowski, G. Kapałka, J. Gawron, F. Put


20. IV miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Koszykówka Chłopców: D. Oleś, M. Gąsior, K. Drożdź, R. Folcik, M. KuboK, D. Kapałka, B. Świątkowski, Rąpała Artur, T. Ostrowski, B. Fałatowicz, M. Witek, A. Mączko, D. Ślaga


21. Jakub Olechny VI miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzież - Indywidualny Tenis Stołowy,


22. II miejsce w VI miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzież - Drużynowy Tenis Stołowy: K. Adamczyk, P. Bochenek, K. Maniak, R. Tworek


23. III miejsce w VI miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzież - Drużynowy Tenis Stołowy: J. Kizior, K. Widawska, K. Zmarzły



Realizujemy:

 Gimnazjum nr 11 

Szkołą Przedsiębiorczości

Fotoreportaż


Lekcje i dzwonki

1. 7:30 - 8:15

2. 8:20 - 9:05

3. 9:15 - 10:00

4. 10:10 - 10:55

5. 11:10 - 11:55

6. 12:05 - 12:50

7. 13:00 - 13:45

8. 13:50 - 14:35

9. 14:40 - 15:25

10. 15:30 - 16:15

Kontakt

XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ul. Szujskiego 15

33-100 Tarnów

tel/fax 14 627 85 45

           14 636 85 45

sekretariat@gim11.tarnow.pl