XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie


1. Konkurs biologiczny - laureat: Anna Mazurkiewicz, finalista: Wojciech Bargieł (I. Łabędź).


2. Konkurs geograficzny - finalista: Daniel Moskal (U. Dalach)


3. Konkurs języka angielski - laureat: Katarzyna Kasprzyk (B. Siedlik-Kuca), finalista: Jan Pleśniar (J. Małecka), Jakub Hajduk (A. Kumięga)


4. Konkurs historyczny - laureat: Borys Kuca, finalista: Jakub Łabuz, Gabriela Sykała (D. Lenczewska)


5. Borys Kuca - finalista etapu centralnego i laureat etapu wojewódzkiego konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od traktatu ryskiego do 1945r."


6. Szymon Kowalczyk - finalista etapu wojewódzkiego konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od traktatu ryskiego do 1945r."


7. Konkurs języka polskiego - finalista: Katarzyna Kasprzyk (M. Gdowska)


8. Konkurs z fizyki i astronomii - laureat: Tomasz Wróblewski (P. Regiec), Jakub Łabuz (B. Wagnerowska)


9. Konkurs matematyczny - laureat: Wojciech Sas (E. Barszcz), finalista: Mateusz Paciorek (B. Hebda)


10. II miejsce dla dziewcząt i III miejsce dla chłopców w I Otwartych drużynowych mistrzostwach Tarnowa w gimnastyce szkół gimnazjalnych.


11. II miejsce w II Turnieju o Puchar prezesa UKS "Gimzacz" w Zaczarniu.


12. III miejsce w IV akcji zbiórki opakowań plastikowych na terenie miasta Tarnowa.


13. Najlepszy wynik w V edycji zbiórki baterii na terenie miasta Tarnowa.


14. Zespół gimnazjalny Cheerleaders "Honey" Laureat Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów.


15. IV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Strzeleckiej.


16. III miejsce Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzież w Koszykówce Chłopców.


17. III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce Chłopców.


18. III miejsce w ćwierćfinałowym turnieju mistrzostw Polski Młodzików Starszych w Koszykówce.


19. II miejsce dla Olgi Karaśkiewicz w Finale Polski Juniorów Młodszych w Wspinaczce Sportowej Tarnów 2008


20. II miejsce w X Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.


21. II miejsce w kategorii sportowej Finał Rejonu Azymut 2009.


22. I miejsce Jakub Łabuz w VIII Konkursie Historycznym w I LO.


23. Jakub Łabuz Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego ,


24. Tomasz Wróblewski Finalista Konkursu Matematycznego "Nie tylko dla Orłów" w III LO.


25. Agata Słowik za III miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy R. Brandstaettera.


26. Łukasz Kokosza II miejsce w kategorii Recytatorskiej Szkół Gimnazjalnych X Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej organizowanej przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół".


27. II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży, Sztafetowe Biegi Przełajowe

10 x 1000 m Chłopców.


28. I miejsce Eliminacje Powiatowe Dla Szkół Gimnazjalnych - Bezpieczeństwow Ruch Drogowym.


29. III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w III Wiosennym Biegu na Orientację "O kroplę Białej".


30. I miejsce Dawid Cichy w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej PN. "Młodzież zapobiega pożarom".


31. I miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Koszykówce Chłopców.


32. I miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.


33. I miejsce Paulina Korus w konkursie plastycznym "Karnawał w różnych zakątkach świata".


34. III miejsce Karolina Machalska w konkursie plastycznym "Karnawał w różnych zakątkach świata".


35. III miejsce III miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt.


36. II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców.

III miejsce Diana Figiel w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt.


37. II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Siatkówka Dziewcząt.


38. I miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Koszykówka Chłopców.


39. I miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Koszykówka Dziewcząt.

II miejsce Renata Chwistek, Tomasz Stysiała w kategorii 14-15 lat ST Mistrzostwach Polski Południowej PTT w tańcu Towarzyskim.


40. I miejsce Sylwia Zaręba w konkursie wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim.

II miejsce Wojciech Nowak w konkursie wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim.


41. III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Strzeleckiej w konkurencji: karabin pneumatyczny Kpn-20 dziewcząt.


42. IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Strzeleckiej w konkurencji: karabin pneumatyczny Kpn-20 chłopców.


43. Główna nagroda dla gazetki szkolnej "Duchu Gimnazjum" w ramach XV Ogólnopolskiego Konkursu Czasopism i Redakcji Szkolnych "Pałuckie Pióro 2008"- tytuł "Redakcja Roku 2008-najlepsi z najlepszych".


44. II miejsce Agnieszka Łuczkowiec - kategoria plakat w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.


45. I miejsce Adrian Pasierbek - kategoria fotografia w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.

II miejsce Agnieszka Łuczkowiec - kategoria fotografia w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.

II miejsce kategoria piosenka duet w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.

I miejsce w rywalizacji szkół w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym "Ochrona Środowiska nasz wspólny cel.



Realizujemy:

 Gimnazjum nr 11 

Szkołą Przedsiębiorczości

Fotoreportaż


Lekcje i dzwonki

1. 7:30 - 8:15

2. 8:20 - 9:05

3. 9:15 - 10:00

4. 10:10 - 10:55

5. 11:10 - 11:55

6. 12:05 - 12:50

7. 13:00 - 13:45

8. 13:50 - 14:35

9. 14:40 - 15:25

10. 15:30 - 16:15

Kontakt

XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

ul. Szujskiego 15

33-100 Tarnów

tel/fax 14 627 85 45

           14 636 85 45

sekretariat@gim11.tarnow.pl