XXI Liceum

Ogólnokształcące Sportowe w Tarnowie

1. Konkurs biologiczny - laureat: Anna Mazurkiewicz, finalista: Wojciech Bargieł (I. Łabędź).

2. Konkurs geograficzny - finalista: Daniel Moskal (U. Dalach)

3. Konkurs języka angielski - laureat: Katarzyna Kasprzyk (B. Siedlik-Kuca), finalista: Jan Pleśniar (J. Małecka), Jakub Hajduk (A. Kumięga)

4. Konkurs historyczny - laureat: Borys Kuca, finalista: Jakub Łabuz, Gabriela Sykała (D. Lenczewska)

5. Borys Kuca - finalista etapu centralnego i laureat etapu wojewódzkiego konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od traktatu ryskiego do 1945r."

6. Szymon Kowalczyk - finalista etapu wojewódzkiego konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od traktatu ryskiego do 1945r."

7. Konkurs języka polskiego - finalista: Katarzyna Kasprzyk (M. Gdowska)

8. Konkurs z fizyki i astronomii - laureat: Tomasz Wróblewski (P. Regiec), Jakub Łabuz (B. Wagnerowska)

9. Konkurs matematyczny - laureat: Wojciech Sas (E. Barszcz), finalista: Mateusz Paciorek (B. Hebda)

10. II miejsce dla dziewcząt i III miejsce dla chłopców w I Otwartych drużynowych mistrzostwach Tarnowa w gimnastyce szkół gimnazjalnych.

11. II miejsce w II Turnieju o Puchar prezesa UKS "Gimzacz" w Zaczarniu.

12. III miejsce w IV akcji zbiórki opakowań plastikowych na terenie miasta Tarnowa.

13. Najlepszy wynik w V edycji zbiórki baterii na terenie miasta Tarnowa.

14. Zespół gimnazjalny Cheerleaders "Honey" Laureat Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

15. IV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Strzeleckiej.

16. III miejsce Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzież w Koszykówce Chłopców.

17. III miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w koszykówce Chłopców.

18. III miejsce w ćwierćfinałowym turnieju mistrzostw Polski Młodzików Starszych w Koszykówce.

19. II miejsce dla Olgi Karaśkiewicz w Finale Polski Juniorów Młodszych w Wspinaczce Sportowej Tarnów 2008

20. II miejsce w X Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.

21. II miejsce w kategorii sportowej Finał Rejonu Azymut 2009.

22. I miejsce Jakub Łabuz w VIII Konkursie Historycznym w I LO.

23. Jakub Łabuz Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego ,

24. Tomasz Wróblewski Finalista Konkursu Matematycznego "Nie tylko dla Orłów" w III LO.

25. Agata Słowik za III miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy R. Brandstaettera.

26. Łukasz Kokosza II miejsce w kategorii Recytatorskiej Szkół Gimnazjalnych X Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej organizowanej przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół".

27. II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży, Sztafetowe Biegi Przełajowe

10 x 1000 m Chłopców.

28. I miejsce Eliminacje Powiatowe Dla Szkół Gimnazjalnych - Bezpieczeństwow Ruch Drogowym.

29. III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w III Wiosennym Biegu na Orientację "O kroplę Białej".

30. I miejsce Dawid Cichy w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej PN. "Młodzież zapobiega pożarom".

31. I miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Koszykówce Chłopców.

32. I miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt.

33. I miejsce Paulina Korus w konkursie plastycznym "Karnawał w różnych zakątkach świata".

34. III miejsce Karolina Machalska w konkursie plastycznym "Karnawał w różnych zakątkach świata".

35. III miejsce III miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt.

36. II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców.

III miejsce Diana Figiel w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Indywidualny Tenis Stołowy Dziewcząt.

37. II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Siatkówka Dziewcząt.

38. I miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Koszykówka Chłopców.

39. I miejsce w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży - Koszykówka Dziewcząt.

II miejsce Renata Chwistek, Tomasz Stysiała w kategorii 14-15 lat ST Mistrzostwach Polski Południowej PTT w tańcu Towarzyskim.

40. I miejsce Sylwia Zaręba w konkursie wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim.

II miejsce Wojciech Nowak w konkursie wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim.

41. III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Strzeleckiej w konkurencji: karabin pneumatyczny Kpn-20 dziewcząt.

42. IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Strzeleckiej w konkurencji: karabin pneumatyczny Kpn-20 chłopców.

43. Główna nagroda dla gazetki szkolnej "Duchu Gimnazjum" w ramach XV Ogólnopolskiego Konkursu Czasopism i Redakcji Szkolnych "Pałuckie Pióro 2008"- tytuł "Redakcja Roku 2008-najlepsi z najlepszych".

44. II miejsce Agnieszka Łuczkowiec - kategoria plakat w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.

45. I miejsce Adrian Pasierbek - kategoria fotografia w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.

II miejsce Agnieszka Łuczkowiec - kategoria fotografia w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.

II miejsce kategoria piosenka duet w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym.

I miejsce w rywalizacji szkół w VIII Midzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym "Ochrona Środowiska nasz wspólny cel.

Realizujemy:

Szkołą Przedsiębiorczości